Tu by sme vám chceli postupne predstavovať povahovo výnimočných psov a suky, ktorí majú zároveň dobré výsledky RTG vyšetrení bedrových a lakťových kĺbov.

Hľadáme možnosti testovania povahových vlastností, ktoré by nám pomohli takýchto výnimočných psov identifikovať. Informácie o testovaní budeme postupne zverejňovať a hľadať možnosti ako by sa dali realizovať na Slovensku.

Nakoľko  takýto systém testovania zatiaľ nemáme, môžeme si pomôcť organizovaním a propagáciou pracovných súťaži, ktoré nám poskytnú víťazov, ktorých sa vám pokúsime potom prostredníctvom rôznych videí predstaviť.

Výcvikové pracovné tábory nám tak isto pomôžu identifikovať a predstaviť takýchto psov a suky.

Ponuka:

Ak ste majiteľom moskovského strážneho psa alebo suky u ktorých vidíte vrodené výnimočné pracovné vlohy pri ochrane vašej osoby, majetku či teritória a máte videá z takejto práce vášho psa , alebo váš pes bol víťazom na pracovných súťažiach a chceli by ste byť na našej stránke,  prosíme o zaslanie  viacerých videí, kde je zreteľne vidieť prácu vášho psa, jeho odvahu aj v náročnejších situáciách, schopnosť zadržať figuranta v ringovom obleku. Zákus by mal byt pevný, razantný a trvajúci dlhšiu dobu. Prekusovanie môže byť … títo psi to majú vrodené. S videami pošlite prosím aj kópiu preukazu pôvodu s vyznačeným výsledkom z RTG vyšetrení bedrových aj lakťových kĺbov. Ako aj fotografiu vo výstavnom postoji a foto kde je pekne vidieť celú hlavu vášho psa. Ak chcete byt uvedený ako majiteľ, poprosíme  vaše meno, prípadne kontakt. Ak váš pes či suka budú uchovnení, budeme v prípade záujmu propagovať po ňom (nej) šteniatka.

Psy